HIPPOLAND  >>>  Absorbine  >>>  Hooflex - Original Conditioner

Preparat do pielęgnacji kopyt.


Właściwości:
Jest zdumiewająco uniwersalnym preparatem pomagającym w utrzymaniu optymalnej wilgotności i elastyczności wszystkie partie kopyta. Zawarte w Original Conditioner związki działają ochronnie tworząc barierę przed bakteriami i grzybami. W porównaniu z innymi dostępnymi preparatami uznawany jest przez profesjonalistów od pielęgnacji kopyt za jeden z najlepszych.

Wskazania i zastosowanie:
Twarda, popękana ze szczelinami ściana kopyta i piętki.
Jeżeli popękania, szczeliny w ścianie i piętkach kopyta są spowodowane zbyt mocnym ich wysuszeniem zastosuj Original Conditioner w celu zwiększenia wilgotności w obrębie puszki kopytowej. Używając regularnie spowodujesz, że kopyta i piętki będą zdrowsze przez uzyskanie większej wilgotności i sprężystości.
Twarda strzałka i podeszwa.
Strzałka jest odpowiedzialna za absorbowanie wstrząsów, kiedy jest odpowiednio giętka. Zabezpiecza kości, stawy i ścięgna przed twardymi wstrząsami. Codzienne stosowanie Original Conditioner spowoduje, że strzałki i podeszwa będą utrzymane w odpowiedniej elastyczności.
Koronka.
Odpowiedzialna jest za tworzenie zdrowej warstwy rogowej kopyta. Powinna być ona stosunkowo delikatna i elastyczna, dlatego, też chcąc by róg kopytowy narastał zdrowo i prawidłowo należy wcierać Original Conditioner w koronkę.
Original Conditioner jest łatwo nakładać na kopyto za pomocą pędzelka malarskiego lub za pomocą ręki wmasować w koronkę.
Przed zastosowaniem upewnić się, że kopyta są czyste i suche.

Uwaga! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować w miejscach skaleczenia. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Skład:
olejowy wyciąg z racic bydlęcych,, lanolina, terpentyna, dziegieć sosnowy, wazelina, łój, wosk, aloes, kalafonia, chlorek ksylenu 1,5%.Opakowania : pojemnik 400 i 800 g 

Producent : W. F. Young Inc. U.S.A

Strona główna | O nas | Lokalizacja | Oferta | Usługi | Trening koni | Kontakt | Ogłoszenia | Linki