Konie na sprzedaż

HIPPOLAND - Sprzęt jeździecki

Aktualności 2011

CNC Stara Miłosna, 8-9 października 2011
Podczas Zawodów Krajowych  oraz Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w WKKW klacz naszej hodowli Ingana  zajęła 10 miejsce.
Zawodniczce i jednoczśnie włascicielce składamy serdeczne gratulacje.

W dniach 25-28 sierpnia na Wrocławskich Partynicach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu i skokach. W tej najważniejszej imprezie dla młodych koni wystartował ogier naszej hodowli Sukces, który zajął 4 miejsce w kategorii koni 6 - letnich.
Julia Cieślar była bliska medalu na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody, które odbyły się w dniach 26-28 sierpnia we Wrocławiu Partynicach.
Zawodniczka KJ Champion Górki Małe, startująca na koniu Sukces w kategorii koni polskich 6-letnich, po dwóch konkursach półfinałowych plasowała się na trzeciej pozycji (wygrała drugi z nich). Niestety w finałowym konkursie dokładności została ukarana punktem karnym, co kosztowało ją brązowy, a nawet srebrny medal.

W tym miejscu warto wspomnieć, że zawody rozgrywane były, delikatnie mówiąc, na źle przygotowanym parkurze, a pozostałe elementy organizacji imprezy również pozostawiały wiele do życzenia.

Wyniki:
1. Tomasz Klein Grand Robin TJ Turbud Brzeg 7,80 pkt.
2. Mateusz Mrugała Woody LKJ Moszna 7,20 pkt.
3. Dawid Kubiak Elear niezrzeszony 6,40 pkt.
4. Julia Cieślar Sukces KJ Champion Górki Małe 6,30 pkt.
5. Grzegorz A. Kubiak Da Vinci KJ Uniglob Gozdów 6,10 pkt.
6. Paweł Kaliciński Cyklon WKJ Warszawa 5,90 pkt.

W dniach 12-14 sierpnia w Żywcu odbył się INTERNATIONAL HORSE FESTIVAL,
w którym brał udział ogier naszej hodowli 6- letni Sukces po Saganek.

W konkursie nr 12 - FINAŁ KLASY N - zajął 4 miejsce i 0 pkt. karnych.
a w konkursie nr 8 - klasa C, zajął 2 miejsce i 0 pkt. karnych.

W dniach 25-26 czerwca terenie Stajni Pochwacice w Jastrzębiu Zdroju odbyły się Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Wyniki ważniejszych konkursów:
Konkurs nr 11, kl. N (120 cm) - zwykły, o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój
1. Aleksandra Kośnik / Hajstra (KS Deresz Siemianowice Śl.)
2. Julia Cieślar / Bagier III (KJ Champion Górki Małe)
3. Julia Cieślar / Sukces (KJ Champion Górki Małe)

W dniach 03-05 czerwca w miejscowości Pieńki odbyly sie zawody krajowe w WKKW.
Klasa L  (startowało 14 koni, ukończyło 12).
Po raz pierwszy w tej klasie wystartowała klacz naszej hodowli i zajęła
11 m-ce Ingana (po Saganek m)

W dniach 27-29 maja odbyły się w Mosznej ZO B** podczas których bardzo dobrze zaprezentował się naszej hodowli  ogier Sukces po Saganek, zajmując:
- w konkursie nr 2 Klasa N1 (125 CM ) - Runda Młodych Koni 6- letnich z oceną stylu konia  3 miejsce oraz
- w konkursie nr 6 Klasa N1 (125 CM ) - Runda Młodych Koni  6 -letnich z oceną stylu konia zajął 2 miejsce.
Właścicelce i jednocześnie zawodniczce Julii Cieślar gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
.

W dniach 14-15 maja
odbyły się w Racocie zawody WKKW, w których nasza wychowanka Ingana po Saganek zajęła 4 miejsce w klasie LL

W dniach 30.04-01.05 2011 roku w Sopocie odbyły się Krajowe Zawody w WKKW, podczas których klacz Ingana xo ( SAGANEK, INDIVA ) naszej hodowli zajęła 3 miejsce w konkursie CNC-LL.
Właścicielce i jednocześnie zawodniczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bocianom współpracującym z naszą stajnią bardzo dziękujemy.