Ogier Sing Sing ur. 10 marca 2002
SING SINGHellada

Czynel xx
Club House xx
Czilla xx
Hines
Jar Club xx
Hilla

Saganek

Sajan
Saroyan xx
Samarkanda
Maria
Deficyt
Murka

Sing Sing jest synem klaczy Hellada ( ur. 1997 ), która została wyhodowana w Stadninie Koni Walewice. Matka wyróżnia się dużą urodą , świetnym ruchem w 3 chodach oraz ogromnymi możliwościami skokowymi. Z powodzeniem startuje w zawodach regionalnych w skokach.
Jest córką ogiera CZYNEL xx wyhodowanego w Stadninie Koni Kozienice, który dał się poznać jako utalentowany koń skokowy
i cenny reproduktor koni sportowych m.in.: znanego ze startów pod G. Kubiakiem konia klasy GRAND PRIX – DAKUSA,
Odblask – finalisty Championatu Młodych Koni w Skokach, Aratos, Amstrong, Bies, Instambuł, w WKKW- LWIE SERCE- uczestnika finału championatu WKKW, w ujeżdżeniu – ogiera CARRERAS – Championa Koni 5- letnich w Ujeżdżeniu,
brązowego medalisty Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców w ujeżdżeniu.
Ojciec Czynela CLUB HOUSE xx urodził się w Irlandii w 1970 roku i oprócz doskonałej kariery wyścigowej, jest również ojcem wielu wyścigowych końskich talentów: Demon Club, Porfir, Toskańczyk, Akumulatiw, Chinka.
Dwaj synowie og. CLUB HOUSE – BARNAUŁ ( wygrał Nagr. Kozienic, Sygneta, Golejewka ) i ZEND (Citerium) exportowani
do Niemiec użytkowani byli w hodowli półkrwi – Zend w Wiesenhof Gestuet. Barnauł jest cenionym reproduktorem w Związku Holsztyńskim. W 2000 roku dał wicechampiona Kwalifikacji w Neumunster urodziwego ogiera BARINELLO, a w 2001 licencję uzyskał ogier Butler. W sporcie wyróżniły się : Chorał w WKKW a Liban w skokach.
CLUB HOUSE xx w swym rodowodzie ma ogiera Palestine xx, poprzez którego spokrewniony jest ze słynnym reproduktorem Son in Law. Tak więc ta sama krew płynie w żyłach takich reproduktorów, jak: Ladykiller xx, Cottage Son xx, Marlona xx.
Matka Czynela, gniada klacz CZILLA xx pochodząca z rodziny klaczy Confetti urodziła się również w SK Kozienice i dała 7 źrebiąt. Jej matka, klacz CZECZMA oprócz doskonałej kariery wyścigowej
( wygrała Nagr. Stolicy, Efforty, Rzecznej, była 3 w Baron-Gustav-Springer- Memorial i Nagr. Syreny, 4 w OAKS I Przedświta)
była matką fenomenalnych ogierów : CZUBCZYK i CZUBARYK. Czubczyk sam użytkowany w sporcie WKKW a jako reproduktor wsławił się pozostawiając utalentowanego wałacha VIACZYK – konia skokowego najwyższej klasy, uczestnika Finału Volvo Cup
w Goteborgu. Natomiast Czubaryk biegał i wygrał 8 gonitw : Ministerstwa Rolnictwa, Moskwy, Puchar KDL, Widzowa, Prezesa Rady Ministrów, Sac-a-Papier,. Ponadto Czeczma była córka og. DEER LEAP, ojca fenomenalnego ogiera ARCUS, wielokrotnego Mistrza Polski w skokach. Matka klaczy Czeczma – klacz CZEREMCHA (po Merry Minstrel) dała fenomenalnego trójkoronowanego ogiera CZERKIES
( po Erotyk ), który również używany był z powodzeniem w hodowli koni półkrwi. Wspomniany ojciec klaczy Czeremcha, og. Merry Minstrel, dał znakomitego wał. BRONZ – Mistrza Polski w skokach, dwukrotnego brązowego medalistę w MP, uczestnik Olimpiady w Monachium (indywidualnie 21 m.), wał. Orsini, Balmoral czy Berry. Z rodziny klaczy Confetti pochodzi również utalentowany, bardzo urodziwy ogier CZAROWNIK, uczestnik wielu Z.O.O. WKKW, finalista Chempionatów Młodych Koni w WKKW.
Ojcem ogierka SING SING jest kary SAGANEK- ogier szlachetny o dużej urodzie, o prawidłowym ruchu w trzech podstawowych chodach oraz wybitnych uzdolnieniach do skoków. Ma za sobą bardzo bogatą karierę sportową: Czempion Polski w skokach koni 5- letnich, vice Czempion ogierów 7- letnich i starszych, medalista HMP ( złoto i srebro ), zwycięzca wielu krajowych konkursów klasy C i CC w tym również Grand Prix, uczestnik z wieloma sukcesami zawodów CSIO oraz CSI.
Ojcem Saganka jest ogier Sajan, który ukończył ZT z oceną wybitną.
W sporcie miał bardzo udaną karierę krajową i międzynarodową. Ojciec Sajana, ogier Saroyan xx to zwycięzca wielu klasycznych gonitw na Służewcu i rekordzista tego toru na dystansie 2600 m. Jako reproduktor wykazał się bardzo dobrym potomstwem hodowlanym w rasie małopolskiej, dając bardzo dobre konie sportowe: Agat, Aksamit, HAZARD i Gon.
Matka ogiera Sajan, klacz Samarkanda wywodzi się z rodziny klaczy SAUGE (założycielki wybitnej lini koni sportowych w Polsce ) i jest córką wybitnego reproduktora ARLETA, ojca wielu klaczy hodowlanych, ogierów i koni sportowych m.in.: .Brenda- urodziwa klacz hodowli S.K. Pępowo , trzykrotnie brała udział w MP w skokach, matka og. Biskwit sp ( Dawid Rakoczy )., Darlet ( pod Janem Kowalczykiem trzykrotnie był Mistrzem Polski Seniorów )Dymitr, Kwakier ( P. Piasecki), Festyn ( M. Kozicki, J. Kowalczyk, E. Koczorski ).
Matka Saganka klacz Maria jest córką ogiera Deficyt ( czołowy w S.K. Walewice ), który odnosił duże sukcesy w WKKW i skokach. Jako reproduktor dał wyróżniające się w sporcie potomstwo: GABON, ŁOWICZ, Ardi i Fels , klacz Wola ( matka og. Wojażer i Wolant ).